Kalendář akcí

Obsah stránky

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 [ > ]
 
Bez náhledu

Novinky z Podkrkonoší

pátek, 01. únor 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

V únorových Novinkách z Podkrkonoší najdete následující informace : Kam vyrazit na běžky nebo s dětmi za pořádnou „sáňkovačkou“? Máte svého zvířecího oblíbence a rádi byste ho pozvali třeba na oběd? V Safari Parku ve Dvoře Králové je to stále možné. V Hořicích finišují práce na mobilním průvodci městem. Ve Dvoře Králové nad Labem se zase díky mobilní hře Geofun můžete vydat po stopách kameníka královédvorského, postačí vám k tomu chytrý mobilní telefon se staženou aplikací. Anebo byste se raději v královském věnném městě vydali na dobrodružnou výpravu za pokladem? Pro všechny zdatné čtenáře máme skvělou zprávu, knižní okénko v Hotelu Pod Zvičinou je i nadále otevřeno. A pokud už nyní přemýšlíte, jak strávit letní dovolenou, pak právě pro vás máme čerstvé novinky z Autokempu v Milovicích. Přinášíme vám také rozhovor o cestovním ruchu i dopadu koronavirové krize nebo článek o činnosti spolku Podzvičinsko. Přejeme vám příjemné čtení. Katka Karešová a Monika Benešová co v našich únorových Novinkách z Podkrkonoší najdete? Hned v několika článcích se dozvíte, kam vyrazit na běžky nebo s dětmi za pořádnou „sáňkovačkou“. Máte svého zvířecího oblíbence a rádi byste ho pozvali třeba na oběd? V Safari Parku ve Dvoře Králové je to stále možné. V Hořicích finišují práce na mobilním průvodci městem. Ve Dvoře Králové nad Labem se zase díky mobilní hře Geofun můžete vydat po stopách kameníka královédvorského, postačí vám k tomu chytrý mobilní telefon se staženou aplikací. Anebo byste se raději v královském věnném městě vydali na dobrodružnou výpravu za pokladem? Pro všechny zdatné čtenáře máme skvělou zprávu, knižní okénko v Hotelu Pod Zvičinou je i nadále otevřeno. A pokud už nyní přemýšlíte, jak strávit letní dovolenou, pak právě pro vás máme čerstvé novinky z Autokempu v Milovicích. Přinášíme vám také rozhovor o cestovním ruchu i dopadu koronavirové krize nebo článek o činnosti spolku Podzvičinsko. Přejeme vám příjemné čtení. Katka Karešová a Monika Benešová http://podkrkonosi.rfabook.cz/topakce202102

 
logo Královéhradecký kraj

Kotlíková dotace v Královéhradeckém kraji bude vyhlášena

pátek, 25. leden 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Rada Královéhradeckého kraje schválila na svém jednání 18. 1. 2021 vyhlášení dodatečné výzvy na kotlíkové dotace č. 21OPK01. Text výzvy, ve které občané najdou veškeré informace a podmínky pro podání žádosti, je zveřejněn od 20.1. 2021 na úřední desce kraje nebo na následujícím odkazu: http://www.kr-kralovehradecky.cz/scripts/detail.php?pgid=189. Registrace pořadových čísel pro podání žádosti proběhne 24. 2. 2021 od 10 do 13 hodin prostřednictvím Dotačního portálu Královéhradeckého kraje. Kapacita této výzvy je 500 pořadových míst. Jedná se o doplnění zásobníku projektů, jehož první část byla vytvořena ve výzvě 20OPK01 v loňském roce na podzim. Kraj mezi žadatele tentokrát rozdělí cca 11,5 milionu korun. Dotace bude opět sloužit na výměnu kotlů s ručním přikládáním první a druhé emisní třídy za kotel na biomasu (ruční i automat), plynový kondenzační kotel nebo tepelné čerpadlo. Podporu není možné získat na výměnu stávajícího kotle s automatickým přikládáním, stávajícího plynového kotle nebo lokálních topidel, jako jsou krbová nebo akumulační kamna. Naše obec byla Ministerstvem životního prostředí označena jako prioritní z hlediska ochrany ovzduší. http://www.kr-kralovehradecky.cz/scripts/detail.php?pgid=189

 

Přípravné kurzy pro žáky 9.tříd

středa, 13. leden 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Přijímací zkoušky nanečisto! Zemědělská akademie a Gymnázium v Hořicích pořádá přípravný kurz pro žáky devátých tříd. V případě, že uvažujete o studiu na naší škole, neváhejte a přihlaste se na náš online kurz, kde s Vámi učitelé matematiky a českého jazyka proberou testy, se kterými se setkáte při přijímacích zkouškách. Testy si sami vyzkoušíte, učitelé je s Vámi zpětně rozeberou, vysvětlí příklady, upozorní na časté chyby a zodpoví Vaše dotazy. Více informací o kurzu najdete v přiloženém letáku nebo na www.zaghorice.cz.

 
Logo obce

Přerušení dodávky elektrické energie 26.ledna 2021

čtvrtek, 07. leden 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Dne 26.ledna 2021 bude přerušena dodávka elektrické energie (z důvodu plánované odstávky) v době od 7:30 do 15:30 hodin v Horní DV a v části Dolní DV. V příloze je uveden seznam čp. a pozemků, kterých se odstávka elektřiny dotkne. Po celý den bude mimo provoz ZŠ a MŠ, prodejna Jednoty a obecní úřad.

 
Bez náhledu

Zimní provozní doba Sběrného dvora v Hořicích

čtvrtek, 07. leden 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Zimní provoz je od 1.11.do 31.3. Pondělí a středa otevřeno od 14:00 do 17:00 h. Sobota otevřeno od 8:00 do 14:00 hodin. Úterý a pátek ZAVŘENO.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 [ > ]

Patička stránky