Kalendář akcí

Obsah stránky

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 [ > ]
 
logo Královéhradecký kraj

Omezení veřejné dopravy od pondělí 8.března 2021

čtvrtek, 04. březen 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Vlaky a autobusy přejdou od pondělí 8.března na prázdninový režim. V důsledku vládních nařízení přistoupil Královéhradecký kraj k dočasnému omezení dopravy na svém území. Redukce dopravy se dotkne všedních dnů i víkendů. Více informací na www.dopravakhk.cz

 
Bez náhledu

Výluka vlaků na trase Hořice - Ostroměř

pátek, 01. březen 2021 // AKCE V OBCI

Na trase Hořice - Ostroměř dojde v nepřetržité výluce vlaků a to od 8:30 hod. dne 8. března do 20:00 hod. dne 19.března 2021. Všechny vlaky budou nahrazeny autobusy náhradní dopravy. Z důvodu vládních nařízení může dojít k redukci spojů a tím i změně nahrazených vlaků. Zastávka v Dobré Vodě u Hořic - na silnici u transformátoru u stezky k zastávce nádraží ( před čp. 213 ).

 
Bez náhledu

V Hořicích je dostupnější antigenní testování - v nemocnici

pátek, 26. únor 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Levitovo centrum následné péče vychází vstříc veřejnosti a spouští rezervační systém pro antigenní testování, které bude probíhat každé úterý a pátek od 14 do 16 hod. Termín si můžete rezervovat již nyní. Město Hořice chce ve spolupráci s Levitovým centrum následné péče umožnit veřejnosti dostupnější testování, které je základním pilířem v boji s epidemií Covid-19. Již není nutné jezdit za testováním do Jičína nebo Hradce Králové. Stačí si vybrat termín a stavit se v hořické nemocnici - Levitově centru následné péče. Zdravotní personal připravil zázemí pro odpolední testování, které probíhá v prostorách odběrové laboratoře - "boční vchod" v areálu nemocnice. REZERVACE je možná prostřednictvím www. stránek Města Hořice - https://www.horice.org. Po zadání rezervace Vám přijde potvrzující e-mail, přes který je také možné provést případné storno. Pokud zamluvený termín nevyužijete, použijte storno, aby se místo uvolnilo dalším zájemcům. Rezervaci lze provést nejpozději do 12.00 hod. daného testovacího dne.

 
Bez náhledu

Rodiče a děti v době distanční výuky očima psychologů

pátek, 26. únor 2021 // OSTATNÍ

MAS Podchlumí pořádá v rámci projektu Místní akční plán vzdělávání pro ORP Hořice II online seminář pro veřejnost, které se zaměří na : úskalí distanční výuk; rizika vzniku deprese; ztrátu motivace; pravidla, systém a řád v současné rodině; vliv rodičovské autority. Termín online setkání je ve čtvrtek 4.3. od 16:00 do 18:00 h.V případě zájmu se hlaste na e-mailu : map@podchlumi.cz, podrobnosti najdete na www.maphorice.cz/akce-a-udalosti/

 
Bez náhledu

Oprava a uzavírka Táboritské ulice v Hořicích

středa, 10. únor 2021 // ÚŘAD INFORMUJE

Od pondělí 15.2. do 7.3.2021 bude z důvodu opravy zcela uzavřena Táboritská ulice / kolem ZENY / v Hořicích. Vozidla neprojedou ani pod mostem a nesjedou ani z hlavní silnice od HK doprava k Táboritské ulici. Objízdná trasa z Dobré Vody bude vedena přes Bílsko, případně mohou řidiči jet na Bašnice. Při cestě z Hořic mohou řidiči najet na hlavní silnici u bývalého SWELLU vlevo ve směru na HK a na další křižovatce odbočí vpravo na Dobrou Vodu. V termínu od 8. 3. do 30. 4.2021 budou prováděny opravy ulice Husova od křižovatky s Táboritskou k žel. přejezdu a k ČOV.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 [ > ]

Patička stránky