Kalendář akcí

Obsah stránky

Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 [ > ]
 
Den duchů

Den duchů se letos nekoná

středa, 21. říjen 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Z důvodu přerušení konání veškerých kulturních akcí a zákazu shromažďování osob se letos nekoná Den duchů. Je nám to moc líto.

 

Přípravné kurzy z českého jazyka a matematiky k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium - Hořice

středa, 21. říjen 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Informujeme zájemce o studium na osmiletém gymnáziu v Hořicích o možnosti účasti na přípravných on-line kurzech z českého jazyka a matematiky k přijímacím zkouškám. Termíny kurzů jsou uvedeny v přiloženém dokumentu.

 
Logo obce

Otevření nového mostu u Hořic

pátek, 16. říjen 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Od 1.listopadu 2020 bude zprovozněn nový most u Hořic. Na všech komunikacích, které sloužily jako objízdná trasa, bude až do května 2021 snížena rychlost vozidel z důvodu špatného stavu komunikací a z důvodu provádění plánovaných oprav komunikací.

 
logo Královéhradecký kraj

Změny ve veřejné dopravě od 19.10.2020

pátek, 16. říjen 2020 // AKCE V OBCI

V souvislosti z uzavřením škol v celé ČR dojde od pondělí 19.10.2020 k omezení provozu veřejné autobusové i železniční dopravy. Spoje budou provozovány v režimu "letních prázdnin". V železniční dopravě budou dočasně omezeny i víkendové spoje s ohledem na klesající přepravní potřeby. Aktuální jízdní řády autobusové i železniční dopravy najdete na www.idos.cz.

 
logo V.O.S. a.s. Jičin

Provoz zákaznického centra a VOS a. s. v souvislosti s nouzovým stavem

úterý, 13. říjen 2020 // ÚŘAD INFORMUJE

Posíláme Vám tiskovou zprávu z Vodohospodářské obchodní společnosti a.s. Jičín týkající se provozní doby v době nouzového stavu a způsobů úhrady vodného.

 
Stránky [ < ] 1 2 3 4 5 [ > ]

Patička stránky